• galeia
  • ericson laboratoire
  • sesderma
  • kolekcje OPI
  • zabiegi

TERMOLIFTING

Co to jest termolifting?

Zabiegi na okolicę twarzy z wykorzystaniem fal radiowych to nieinwazyjny i bezbolesny lifting twarzy. Następuje stymulacja kolagenu, przyspieszony zostaje drenaż limfatyczny oraz eliminacja toksyn. Wszystko to sprawia, że skóra staje się gładka i świetlista. Likwiduje zmarszczki, zwiększa elastyczność skóry nadając jej zdrowy wygląd.

Jak działają fale radiowe?

Ta bezpieczna technologia daje doskonałe rezultaty każdemu rodzajowi skóry. Zadaniem fal radiowych jest podgrzanie włókien kolagenowych. Dzięki temu procesowi ulegają one skurczeniu i wtórnemu napięciu. Podczas podgrzewania falami stymulowana jest także synteza białek niezbędna do produkcji kolagenu i elastyny. Pojawiająca się w trakcie zabiegu wysoka temperatura powoduje ich ściągnięcie i napięcie. Skóra staje się lepiej ukrwiona i dotleniona.

Jakie są efekty zabiegu z użyciem RF?

Fale radiowe łagodzą obrzęki, zmniejszają się woreczki tłuszczowe pod oczami, niwelują cienie i drobne zmarszczki, zwiększają elastyczność skóry modelując owal twarzy tzw. chomiki oraz zwisający podbródek poprawiając jej wygląd. Zabiegi nie tylko niwelują oznaki starzenia, ale również zwiększają gęstość skóry zapewniając ujędrnienie. Dają odprężenie mięśniom, łagodzą rysy twarzy.

Jak wygląda zabieg i kiedy zauważymy efekty?

Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny. Podczas zabiegu odczuwalne jest ciepło, które przez cały czas kontrolowane jest przez kosmetologa. Zabieg trwa ok. 20 minut. Efekty zauważalne są po ok 3-5 tygodniach w postaci poprawy jakości, ujędrnienie zwiotczeń skóry twarzy. Dla uzyskania pełnego efektu zaleca się wykonanie od 5 -6 zabiegów.

Jaka jest skuteczność fal radiowych?

Badania kliniczne udowodniły wysoką skuteczność fal radiowych.

Jakie są przeciwskazania do wykonania zabiegu?

Osoby posiadające w skórze np. implanty złotych nici, elementy metalowe w ciele np aparat na zębach, aparat słuchowy, osoby wrażliwe na prąd.

Cena: 180 zł

© Magnolia Nail Bar 2013