• galeia
  • ericson laboratoire
  • sesderma
  • kolekcje OPI
  • zabiegi

ENDERMOLOGIA – TO NR 1 NA ŚWIECIE W ZWALCZANIU CELLULITU, KSZTAŁTOWANIA SYLWETKI ORAZ POPRAWY JAKOŚCI SKÓRY.

lpg

Na czym polega zabieg endermologi?

Technologia LPG polega na zastosowaniu dwóch niezależnie sterowanych rolek umieszczonych w hermetycznej komorze, które w połączeniu z podciśnieniem działają wyszczuplająco i ujędrniają skórę a także modelują sylwetkę. Efekt wyszczuplenia osiąga się dzięki temu, że rolki zawijają fałdę skórną do wnętrza komory i następuje rozkładanie oraz uwalnianie kwasów tłuszczowych. Przy ujędrnianiu skóry rolki działają odwrotnie tj.rozwijają fałdę skórną powodując stymulację fibroblastów oraz wzmocnienie włókien kolagenu i elastyny. Rolki pracujące w tę samą stronę rozluźniają tkanki obięte cellulitem wygładzając skórę oraz znacznie przyspieszają mikrokrążenie.

Jak działa na skórę endermologia?

Taki precyzyjny masaż w połączeniu z podciśnieniem powoduje: rozbijanie złogów tłuszczowych, uaktywnienie metabolizmu tkanki tłuszczowej, stymulację uwalniania zlokalizowanego i opornego na dietę i ćwiczenia tłuszczu, pobudzenie fibroblastów, drenaż limfatyczny.

Ile zabiegów powinno się wykonać i jak długo trwa masaż?

Zabiegi wykonywane są w serii 10 zabiegów. Aby uzyskać optymalne rezultaty proponujemy od 15 -20 zabiegów wykonywanych dwa razy w tygodniu. Każdy masaż trwa 35 minut. W celu uzyskania optymalnego komfortu, każda osoba otrzymuje kostium który umożliwia płynne manewry oraz zapewnia maksymalną moc zabiegów.

Czy endermologia jest bolesna?

Siła masażu dobierana jest indywidualnie do potrzeb skóry i odczuć pacjenta, mimo intensywności masaż Endermologi jest komfortowy bez odczuwania bólu i występowania siniaków. Po zabiegu pacjent czuje się lekki i odprężony.

Czy Endermologie możemy stosować z innymi zabiegami?

Zabieg LPG Endermologii stosowany jest bardzo często jako zabieg uzupełniający przy odchudzaniu, po ciąży, oraz zabiegach chirurgicznych tj: liposukcji jako drenaż wspomagający wydalanie niechcianych komórek tłuszczowych i jednocześnie skraca okres rekonwalescencji. Endermologia skutecznie ujędrnia, redukuje cellulit i rozstępy, modeluje ciało po porodzie. Aparat LPG Endermologie posiada wymienne końcówki pozwalające na dotarcie do mniej dostępnych obszarów ciała dzieki temu możemy uzyskać doskonałe efekty w leczeniu blizn pooparzeniowych. Endermologie stosujemy również z liposukcją ultradżwiękową oraz mezoterapią igłową w celu zwiększenia efektywności zabiegu.

Czy Endermologię stosujemy tylko do ciała?

Endermologia twarzy

Ten specjalistyczny masaż usprawnia przepływ limy, oczyszcza skórę, usuwa obrzęki z twarzy, okolic oczu i podbródka, redukuje kurze łapki oraz drobne zmarszczki wokół ust. Masaż wykonujemy w obrębie twarzy, szyi i dekoltu specjalnymi mikrogłowicami 1 lub 2 razy w tygodniu przez 20min. Pierwsze efekty widoczne są od razu po wykonaniu zabiegu.

Jakie są rezultaty po serii masaży endermologi?

Wyniki stosowania zabiegów Endermologie zależą od indywidualnej morfologi, fizjologi i nawyków żywieniowych.Niektóre pacjentki zanotowały redukcję rozmiaru ubrania nawet o dwa numery, a efekty chudnięcia widoczne są w najbardziej pożądanych miejscach. Efektywność zabiegów potwierdzona jest badaniami kliniczymi po 8 tygodniach terapii proces lipolizy zwiększony jest o 80 %.

Jakie są przeciwskazania do wykonania zabiegu?

Ciąża i karmienie piersią, łuszczyca, stany zapalne, choroby nowotworowe, przerwanie ciągłości skóry.

 

 

Cena:

jeden zabieg – 160 zł

pakiet 10 zabiegów – 1400 zł

ubranie – 90 zł

© Magnolia Nail Bar 2013