• galeia
  • ericson laboratoire
  • sesderma
  • kolekcje OPI
  • zabiegi

FRESH CAVIAR, świeżość i pełnia urody zamknięte w ziarenkach świeżego kawioru

fresh-caviar-2

EKSKLUZYWNY ZABIEG O WYJĄTKOWEJ SKUTECZNOŚCI

Fresh Caviar, zabieg intensywnie regenerujący, przeznaczony dla dojrzałej lub pozbawionej witalności skóry, wykorzystuje wszystkie zalety kawioru, aby zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się skóry.

NAJWAŻNIEJSZE SKŁADNIKI AKTYWNE

REGENERACJA I ODŻYWIANIE

Kawior jest rzadką i cenną substancją, bogatą w składniki odżywcze zwane vitellus (z łac. vita – życie), potrzebne do rozwoju i budowy struktur witalnych. Vitellus zawiera przede wszystkim fosfolipidy oraz fosfoproteidy (podstawowe składniki błon naszych komórek).


Świeże komórki kawioru oferują odżywczy proteinowy koktajl, bogaty w peptydy i podstawowe aminokwasy. 20 występujących w organizmie aminokwasów stanowi elementy składowe protein, które z kolei stanowią materiał do budowy wszystkich komórek ciała. Kawior zawiera wszystkie najważniejsze składniki potrzebne do zachowania młodości skóry. Jest alternatywą dla wyciągów z placenty, stosowanych dawniej w słynnej szwajcarskiej terapii komórkowej.

SPECYFIKA LINII

Jedyna w swoim rodzaju linia kawiorowa to pierwsza linia zabiegów pielęgnacyjnych wykorzystująca świeże komórki kawioru w zabiegu intensywnie regenerującym dla skóry pozbawionej witalności.


Laboratoria badawcze opracowały formuły bezzapachowe i bez konserwantów chemicznych, tak aby produkty ERICSON LABORATOIRE były odpowiednie nawet dla skóry najbardziej wrażliwej. Produkty Fresh Caviar zawierają naturalny składnik bakteriostatyczny pochodzenia roślinnego, który w naturalny sposób zwalcza namnażanie się bakterii, drożdży i grzybów, co chroni formułę kosmetyków. Składnik ten posiada szerokie działanie przeciwko bakteriom gram + i gram -, Pseudomonas aeruginosa i licznym mikroorganizmom. Brak składników zapachowych we wszystkich produktach z gamy Fresh Caviar pozwala uniknąć ryzyka alergii i umożliwia stosowanie kosmetyków nawet w przypadku skóry wrażliwej.

Cena: 290 zł

© Magnolia Nail Bar 2013