• galeia
  • ericson laboratoire
  • sesderma
  • kolekcje OPI
  • zabiegi

FOTOODMŁADZANIE

Co to jest fotoodmładzanie?

Przełomowe osiągnięcie w kosmetyce i medycynie estetycznej.Jest to zabieg polegając na odmłodzeniu skóry przy pomocy światła. Używane do tego celu jest światło o odpowiedniej długości fali technologi IPL, które pobudza komórki skóry niwelując oznaki starzenia.

Na czym polega zabieg fotoodmładzania?

Intensywne światło IPL bez uszkadzania skóry przenika przez nią, wskutek czego skóra rozpoczyna swój naturalny proces regeneracji, przebudowują się włókna kolagenowe dzięki temu skóra staje się jędrniejsza, bardziej elastyczna zmniejszają się pory i wygładzają drobne zmarszczki.

Dla kogo skierowany jest zabieg fotoodmładzania?

Dla osób które posiadają posłoneczne plamy pigmentacyjne, piegi, przebarwienia, płytkie zmarszczki, brak sprężystości skóry, rozszerzone pory, niejednolity koloryt skóry, rumień, teleangiektazje, trądzik różowaty.

Jak wygląda skóra po zabiegu?

Każda skóra reaguje w indywidualny sposób na zabieg. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić rumień i delikatny obrzęk, swędzenie i pieczenie oraz suchość skóry.

Jak często należy wykonywać zabieg fotoodmładzania?

Zabiegi należy powtarzać co 3-5 tygodni. Dla uzyskania optymalnych efektów zaleca się wykonanie pięciu zabiegów. Dla podtrzymania efektów zalecane są zabiegi przypominające co 3, 4 miesiące.

Jakie są zalecenia przed zabiegiem?

Nie przyjmować aspiryny 1 tydzień przed zabiegiem, nie wolno stosować samoopalaczy ok. 3 tygodni, przyjmowanie leków i ziół światłouczulających, kremów z retinolem.

Jakie są przeciwskazania do wykonania zabiegu?

Ciąża, cukrzyca, stosowanie leków powodujących wzrost wrażliwości na światło, wrażliwość na prąd, świeżo opalona skóra, bliznowce, świeże rany, opryszczka, nowotwory.

Cena: 280 zł

© Magnolia Nail Bar 2013