• galeia
  • ericson laboratoire
  • sesderma
  • kolekcje OPI
  • zabiegi

FERULAC PEEL CLASSIC – nowa generacja nanopeelingów.

ferulac1

Co to jest Ferulac Peel?

To najnowszej generacji peeling chemiczny. Jest profesjonalnym peelingiem chemicznym odmładzającym skórę ze składnikami aktywnymi w liposomach. W peelingu Ferulac została wykorzystana innowacyjna technologia transportu substancji aktywnych za pomocą odpowiednich nośników z łatwością pokonujących barierę naskórkową. Nośniki stanowią niezwykle małe pęcherzyki, które wprowadzają do wnętrza skóry składnik aktywne.

Jakie ma działanie na skórę kwas ferulowy?

Peeling zapewnia wyjątkowo silną, naturalną ochronne antyoksydacyjną skóry. Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry na poziomie komórkowym i chroni przed negatywnym wpływem promieniowania UVA. Wykazuje działanie rozjaśniające, zmniejsza przebarwienia i wyrównuje koloryt skóry. Redukuje drobne zmarszczki, wygładza powierzchnię skóry oraz działa przeciwzapalnie. Poprawia funkcjonowanie bariery skórnej, stymuluje produkcję nowych komórek, dodaje skórze blasku.

Dla kogo jest wskazany zabieg z kwasem ferulowym?

W terapii anty-aging ,skóra zmęczona z utratą elastyczności, przebarwienia posłoneczne i pozapalne w celu szybkiej poprawy kondycji skóry.

Jak wygląda skóra po zabiegu?

Po zabiegu kosmetolog nie zmywa preparatu. Należy go zmyć po ok. 6-8 godzinach o nałożenia preparatu. Przez cały czas preparat działa na skórę, więc nie należy nakładać makijażu. Po 2-3 dniach od zabiegu nastąpi złuszczanie skóry. Zaleca się silne nawilżanie skóry oraz nie zdrapywanie naskórka.

Jak często możemy wykonywać zabiegi z kwasem ferulowym?

Zaleca się serię 5 zabiegów co 3-4 tygodnie.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu z kwasem ferulowym?

Uczulenie na retinol, alergie skórne, ciąża i karmienie piersią, aktywna opryszczka.

Cena: 300 zł

© Magnolia Nail Bar 2013