• galeia
  • ericson laboratoire
  • sesderma
  • kolekcje OPI
  • zabiegi

BIO PURE – terapia tlenowa dla Twojej skóry

BIOPURE_NEW

 

Ciągłe zaopatrzenie komórek skóry w tlen jest niezbędne do wytworzenia energii potrzebnej do zaspokojenia ich potrzeb metabolicznych. Nie-dotlenione komórki szybko ulegają „zmęczeniu”. Niestety, powietrze miast jest zanieczyszczone i przez to ubogie w drogocenny tlen. Metale ciężkie, dym tytoniowy, drobnoustroje – to tylko niektóre z wielu czynników, związanych z rosnącą urbanizacją, które zwiększają niedotlenienie skóry. W wyniku ich działania skóra traci swój potencjał energetyczny. BioPure to gama produktów przeznaczonych dla mieszkanek dużych miast. Jej zadaniem jest usunięcie toksyn ze skóry, tak aby mogła ona lepiej funkcjonować. BioPure to linia kosmetyków oczyszczających dla cery przetłuszczającej się i mieszanej, zapewnia skórze właściwą higienę oraz zapobiega pojawieniu się zmian trądzikowych. Preparaty regulują funkcjonowanie gruczołów łojowych i usuwają nadmiar sebum, przez który skóra się błyszczy i jest narażona na rozwój bakterii. Linia BioPure oczyszcza, usuwa toksyny, matowi i nawilża skórę oraz łagodzi jej podrażnienia. Kosmetyki tej linii pobudzają syntezę cząsteczek odpowiedzialnych za dotlenienie skóry i jej odporność, stymulują krążenie tlenu w komórkach i redukują negatywny wpływ zanieczyszczenia środowiska na stan skóry. Dzięki swoim właściwościom linia BioPure to także tarcza chroniąca przed zanieczyszczeniami środowiskowymi, to stymulacja procesów komórkowych, a także stymulacja naturalnego systemu immunologicznego skóry.

NAJWAŻNIEJSZE SKŁADNIKI AKTYWNE

PURISOFT

Aby zwiększyć efekt ochrony skóry w linii produktów BioPure, Ericson Laboratoire użył nowego składnika biotechnologicznego – Purisoft. Działa on jak magnes – przyciąga zanieczyszczenia i metale ciężkie, by je zneutralizować. Purisoft eliminuje wszystkie mikrocząsteczki środowiskowe, które powodują niedotlenienie skóry, zwiększając tym samym jej system immunobiologiczny.

 

PHYTOVITYL (FITOWITYL)

Phytovityl to składnik roślinny otrzymany w procesie ekstrakcji nasion kukurydzy (bez użycia GMO), których elementy biorą udział w metaboliźmie komórek. Głównymi składnikami są: pochodna mioinozytolu w postaci jonów fitynianu, pierwiastki śladowe (Fe, Cu, Zn, Mn), cukry, substancje azotowe (peptydy, aminokwasy) i witamina B (B1, B2, B3,B5 etc.).

 

OXYGESKIN

Oxygeskin to składnik aktywny otrzymany z nasturcji (Tropaeloum majus), rośliny bogatej w arabinogalaktyny. Zwiększa on zdolność walki z naprężeniami związanymi z niedotlenieniem, unormowując produkcję HIF-1α – swoistego fundamentu, pozwalającego przystosować się komórkom do warunków niskotlenowych. Ponadto Oxygeskin ułatwia międzykomórkowy transport tlenu poprzez zwiększenie syntezy cytoglobiny.

Cena: 280 zł

© Magnolia Nail Bar 2013