• galeia
  • ericson laboratoire
  • sesderma
  • kolekcje OPI
  • zabiegi

BOTU VIP, szokowa terapia przeciwzmarszczkowa

botu-vip-2

POJAWIENIE SIĘ ZMARSZCZEK MIMICZNYCH

Zwierciadło naszych emocji – twarz – jest codziennie narażona na tysiące skurczów skóry. W ciągu dnia wykonuje ponad 15000 ruchów (które wyrażają radość, złość, zdziwienie, skupienie), wywołanych działaniem mięśni leżących pod skórą.
Skurcze te wywołują mikronapięcia na poziomie skóry właściwej, które z kolei są odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek mimicznych. Przed 25. rokiem życia skurcze te mają charakter przejściowy, ale z czasem tkanki stopniowo tracą elastyczność, skóra trudniej się rozluźnia, w wyniku czego tworzą się drobne bruzdy, które utrwalają się i pozostają na stałe na skórze.
Jedynym sposobem na zwalczenie nieestetycznych zmarszczek jest zniwelowanie skurczów mięśni twarzy.

ZABIEG PRZECIWZMARSZCZKOWY BEZ BÓLU I RYZYKA

Żeby odpowiedzieć na oczekiwania klientów, którzy chcieliby pozbyć się zmarszczek w bezpieczniejszy sposób, nasze laboratoria badawcze opracowały Botu VIP, niechirurgiczną alternatywę dla zabiegów na głębokie zmarszczki. Ta rewolucyjna koncepcja pozwala zahamować czynniki powodujące skurcze skóry w celu korekcji zmarszczek bez konieczności wykonywania bolesnych ostrzykiwań. W ten sposób bez bólu i ryzyka uzyskujemy efekt podobny do efektu wywołanego wstrzyknięciem toksyny botulinowej. Efekt ten możliwy jest dzięki niezwykle skutecznym składnikom aktywnym Fillox® i Syn®-Ake, będącym owocem najnowszych odkryć naukowych naszych laboratoriów.

NAJWAŻNIEJSZE SKŁADNIKI AKTYWNE

Fillox®, innowacyjny kompleks łączący heptapeptyd (7 aminokwasów) naśladujący rozluźniające działanie toksyny botulinowej z cząsteczkami wypełniającymi, przywraca skórze gładkość. IFillox® umożliwia też wykonanie zabiegu działającego dogłębnie na zmarszczki oraz uzyskanie natychmiastowych rezultatów.
W identyczny sposób jak toksyna botulinowa heptapeptyd zmniejsza siłę napięcia mięśni twarzy, dzięki czemu wygładzają się zmarszczki i zmniejsza się ich głębokość. Fillox® pozwala także wygładzić zmarszczki mimiczne. Zrelaksowana twarz wydaje się młodsza, zachowując jednocześnie swoją naturalną ekspresję i mobilność.

Syn®-Ake – cząsteczka zdolna neutralizować mikroskurcze skóry poprzez efekt naśladujący działanie jadu żmii. Syn®-Ake to syntetyczny trójpeptyd, którego budowa cząsteczkowa jest podobna do struktury Waglerine 1 – proteiny występującej w jadzie żmii z gatunku Tropidolaemus wagleri. Badania kliniczne wskazały, że Syn®-Ake jest zdolny skutecznie zmniejszyć zmarszczki mimiczne. Poprzez działanie podobne do działania jadu żmii (blokada połączeń neuromięśniowych) Syn®-Ake hamuje czynniki powodujące skurcz mięśniowy i neutralizuje mikroskurcze skóry.

Cena: 300 zł

© Magnolia Nail Bar 2013