• galeia
  • ericson laboratoire
  • sesderma
  • kolekcje OPI
  • zabiegi

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

Co to jest liposukcja ultradźwiękowa?

To metoda wykorzystująca działanie fal ultradźwiękowych o odpowiednio dobranej częstotliwości i mocy. Zapewnia ciału smukły wygląd oraz gładkość skórze poddawanej zabiegowi. Zabieg jest nieinwazyjny, stosuje się go do walki z cellulitem oraz w celu modelowania sylwetki.

Jak działa liposukcja ultradźwiękowa?

Fale ultradźwiękowe powodują uszkodzenie błony komórek tłuszczowych i wydostanie się zgromadzonego w nich tłuszczu. Uwolnione w ten sposób trójglicerydy, tłuszcze i ich pochodne transportowane są prze układ limfatyczny i naczyniowy do wątroby.

Jak długo trwa i jakie są efekty?

Zabieg trwa ok 40 minut. U niektórych pacjentów rezultaty widać już po pierwszym zabiegu. Jednak seria 10 zabiegów przeprowadzonych co 3-5 dni przynosi widoczne efekty. Skóra poddawana zabiegowi staje się gładka, sprężysta, cellulit ulega stopniowo zmniejszeniu. Nadmiar tkanki tłuszczowej możemy usuwać z takich partii ciała jak: uda, brzuch, talia, biodra, okolice kolan.

Jak powinniśmy postępować przed i po zabiegu?

Przed i po zabiegu zalecane jest picie dużej ilości wody do dwóch litrów dziennie, co przyspieszy wydalanie komórek tłuszczowych z organizmu. Po każdym zabiegu zalecany jest drenaż limfatyczny.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Niewydolność nerek lub wątroby, cukrzyca, nowotwór, rozrusznik serca lub jego niewydolność, choroby skórne lub zakaźne, ciąża.

Cena:

Jeden zabieg – 160 zł
pakiet 6 zabiegów – 850 zł
Pakiet 10 zabiegów – 1400 zł

© Magnolia Nail Bar 2013