• galeia
  • ericson laboratoire
  • sesderma
  • kolekcje OPI
  • zabiegi

FALE RADIOWE – wyszczuplanie, ujędrnianie ciała.

Na czym polega działanie fal radiowych?

Działając falą radiową dochodzi do termopolizy czyli upłynnienia zawartości komórek i wydalanie ich do przestrzeni międzykomórkowej. Dodatkowo kwasy tłuszczowe i toksyny wydalane są przez układ limfatyczny. Głowica emitująca fale radiowe rozgrzewa skórę właściwą do 54C. Pod wpływem temperatury dochodzi do skrócenia włókien kolagenowych, a tym samym do napięcia i poprawy skóry. Następuje też produkcja nowych włókien kolagenowych, dzięki temu uzyskujemy efekt ujędrnienia skóry. Dodatkowo pod wpływem ciepła dochodzi do upłynnienia i uwolnienia zawartości komórek tłuszczowych oraz poprawy metabolizmu.

Jakie są efekty zabiegu z falami RF?

Efektem jest bardziej napięta i gładsza skóra, następuje zmniejszenie cellulitu. Pierwsze rezultaty poprawy jędrności skóry widoczne są po ok 3-5 tygodniach. Zabieg jest komfortowy, bezinwazyjny odczuwalne jest ciepło, które cały czas kontrolowane jest przez kosmetologa.

Na jakie partie wykonuje się zabieg z falami?

Zabieg z falami możemy stosować na dowolnym obszarze ciała np brzuch, uda, pośladki.

Ile zabiegów powinniśmy wykonać aby rezultaty były widoczne?

Zaleca się wykonanie 6-10 zabiegów w odstępach cotygodniowych. Dla zwiększenia efektów falami radiowymi zabieg można poprzedzić zastosowaniem liposukcji ultradźwiękowej.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Ciąża, epilepsja, gorączka i choroby skóry, nowotwór, metalowe elementy w ciele, gorączka.

Cena:

Jeden zabieg – 180 zł
pakiet 6 zabiegów – 950 zł
pakiet 10 zabiegów – 1600 zł

© Magnolia Nail Bar 2013