• galeia
  • ericson laboratoire
  • sesderma
  • kolekcje OPI
  • zabiegi

O NAS

Salon Magnolia Nail Bar to pierwszy na Kabatach dwupoziomowy, klimatyzowany i luksusowy salon marki OPI funkcjonujący od 2010 r. Salon posiada 4 stanowiska do manicure, 3 stanowiska do pedicure oraz gabinet kosmetyczny. W listopadzie bieżącego roku Magnolia nail bar poszerzyła swoją działalność o kolejny salon w Józefosławiu.

 

W naszych autoryzowanych salonach marki OPI zajmujemy się profesjonalną pielęgnacją dłoni i stóp, dodatkowo w salonie na Kabatach oferujemy pełen zakres zabiegów odmładzających, upiększających oraz modelujących sylwetkę.

 

Naszym celem było stworzenie przyjaznych i wyjątkowych miejsc, dla osób ceniących komfort i profesjonalizm, gdzie można zadbać o pielęgnację swoich dłoni, stóp, twarzy oraz ciała. Jak również miejsc o wyjątkowym klimacie, w których odwiedzający nas klienci podczas pobytu w naszych salonach mogliby zrelaksować się i spędzić miło czas, dbając równocześnie o swój wygląd i samopoczucie. W naszych salonach można wykonać manicure – pedicure w zaledwie 60 minut, spotkać się z przyjaciólką, obejrzeć swój ulubiony program TV, skorzystać z darmowej sieci WiFi lub napić się pysznej kawy słuchając dobrej muzyki.

 

Naszą wiedzę i profesjonalizm potwierdzają certyfikaty z udziału w profesjonalnych szkoleniach i warsztatach. Dzięki nim stale podnosimy jakość wykonywanych przez nas usług, podążając za najnowszymi trendami. Pracujemy na produktach najwyższej jakości. Jakość wykonywanych przez nas usług jest naszym priorytetem. Najcenniejsze jest dla nas zdrowie naszych klientów, dlatego dbamy o higienę w miejscu pracy stosując materiały jednorazowego użytku oraz sterylizację narzędzi w autoklawie stomatologicznym.

 

W ofercie naszych salonów posiadamy ponad 200 kolorów lakierów do paznokci marki OPI, w tym najchętniej wybierane przez gwiazdy show-biznesu. Posiadamy całą gamę zabiegów pielęgnujących dłonie i stopy takich jak manicure i pedicure GelColor OPI, hybrydowy, japoński, Spa Magnolia, przedłużanie i stylizację paznokci, pedicure kwasowy – callus peel oraz usługi z zakresu podologii typu: korekcje wrastających paznokci, usuwanie modzeli i odcisków, jak również masaże dłoni oraz stóp.

 

W salonie na Kabatach możecie Państwo dodatkowo skorzystać z zabiegów pielęgnacji twarzy oraz ciała. Wykonujemy zabiegi odmładzająco – rewitalizujące skórę twarzy, opóźniające procesy starzenia, peelingi chemiczne, fotoodmładzanie, fale radiowe RF, hennę i regulację, jak również zabiegi redukujące problemy estetyczne na twarzy i ciele takie jak – usuwanie przebarwień, zamykanie naczyń krwinośnych, trwałe usuwanie owłosienia oraz depilację. W obydwu salonach wykonujemy także zabieg przekłuwania uszu. Posiadamy również szeroką ofertę zabiegów na ciało – modelująco – wyszczuplających i redukujących cellulit, takich jak endermologia, liposukcja ultradźwiękowa, fale radiowe RF.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wykonywanych przez nas zabiegów i do odwiedzenia naszych salonów. Wierzymy, że nasz doświadczony i przyjazny personel, wysoki standard wykonywanych przez nas usług i nowoczesny styl naszych salonów spełnią Państwa oczekiwania.

 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

© Magnolia Nail Bar 2013