• galeia
  • ericson laboratoire
  • sesderma
  • kolekcje OPI
  • zabiegi

Kolekcja lakierów SHATTER

shatter

Z początkiem roku w gwiazdorskich kolekcjach lakierów O.P.I (Serena Williams Collection & Katy Perry Collection) pojawił się kontrowersyjny czarny SHATTER – lakier pękający. Wzbudził on mieszane uczucia, ciężko było bowiem przekonać się do nieregularnej faktury barwy paznokci. Ale szybko okazało się, że z pomysłami O.P.I nie należy dyskutować, bo czarny Shatter stał się absolutnym hitem i bił rekordy popularności. Świetnie komponował się z każdym kolorem lakieru.

 

Nakładając go jako top coat, mogliśmy uzyskać dwa rodzaje pękającego efektu: bardzo drobny, gdy nałożyliśmy go cienką warstwą w szybkim tempie i gruby marmur, przy precyzyjnej aplikacji.

 

Popularność tego rodzaju graffiti na paznokciach sprawiła, że tegoroczne lato obfitować będzie w kilka nowych odcieni Shattera. Pierwszy – srebrny uzupełnia filmową kolekcję lakierów: „Piraci z Karaibów 4 – Na nieznanych wodach”, natomiast biały i czerwony pojawi się w kolejnej kolekcji tenisistki Sereny Williams – French Open Collection.
Wyżej wymienione odcienie pojawią się również w dużej kolekcji SHATTER by OPI, w skład której wchodzi sześć kolorów: biały, czerwony, czarny, niebieski, turkusowy i granatowy.

Lakiery z tej kolekcji

shatterl

© Magnolia Nail Bar 2013