• galeia
  • ericson laboratoire
  • sesderma
  • kolekcje OPI
  • zabiegi

Kolekcja lakierów MARIAH CAREY

m

Z definicji wynika, że Ikoną jest osoba posiadająca specjalny status. Jest to kwestia mistycyzmu postaci, którego nie da się opisać. Show Biznes lansuje wiele barwnych osobowości, ale jedynie kilka gwiazd zyskało miano Ikony.

 

Do tego grona należy bez wątpienia Mariah Carey.

 

Jest obdarzona skalą głosu wynoszącą 5 oktaw, ale zazwyczaj podczas koncertów jej głos osiąga tony wyższe niż rejestr gwiazdkowy!

 

Na swoim koncie ma wiele przebojów i nagród, w tym 5 Grammy. Sprzedała ponad 200 milionów płyt na całym świecie. Jest laureatką tytułu „Gwiazda Millenium”. W sumie Mariah Carey umieściła na pierwszym miejscu listy Billboardu 18 hitów (o jeden przebój więcej niż Elvis Presley) i tym samym znalazła się na 2 miejscu w rankingu artystów z największą ilością singli nr 1 na świecie (więcej singli umieścił jedynie zespół The Beatles – 20).

 

Bez względu na nasze osobiste preferencje muzyczne, Mariah Carey jest Ikoną przemysłu muzycznego i gwiazdą wszechczasów, posiadaczką głosu, który niejedną osobę dosłownie zwalił z nóg! OPI po raz kolejny stworzyło kolekcję lakierów sygnowaną nazwiskiem znanej gwiazdy. Limitowana kolekcja Mariah Carey by OPI, jest połączeniem blasku Ikony POP z jakością Ikony przemysłu piękna, jaką jest marka OPI. To mocne uderzenie talentów zaowocowało stworzeniem kolekcji ośmiu odcieni wybranych osobiście przez artystkę.

 

Nowością jest formuła płynnego piasku (Liquid Sand), użyta w czterech kolorach. Po wyschnięciu emalia wygląda jak zaschnięty piasek, co więcej – jest piaskowa w dotyku i matowa, ale spod spodu przebłyskują mieniące refleksy. Pozostałe cztery odcienie są klasykami dobranymi do urody, karnacji i charakteru gwiazdy.

Lakiery z tej kolekcji

ml

© Magnolia Nail Bar 2013