• galeia
  • ericson laboratoire
  • sesderma
  • kolekcje OPI
  • zabiegi

Kolekcja lakierów “FORD MUSTANG”

opi_mustang_sredni

Ponieważ kobiety uwielbiają piękne i mocne auta, opowiedzenie historii Mustanga poprzez kolor lakieru do paznokci jest pomysłem specjalnie dla nich. Samochody są synonimem stylu, kobiety wybierając auto dla siebie kierują się jego kolorem, który wyraża ich charakter i indywidualizm. Piękny manicure w ulubionym kolorze zawsze komponuje się z samochodem. Zwróćmy uwagę, jak stukamy paznokciami w kierownicę podczas jazdy, albo jak lubimy się im przyglądać stojąc w korku. Te dwa nierozerwalne i istotne dla płci pięknej elementy tworzą niejako specjalny rodzaj romansu między kobietą a jej samochodem.

 

6 limitowanych odcieni lakierów uchwyciło wszystko, z czym kojarzy się Mustang – wyjątkowego ducha, pasję, poczucie wolności, niezależności i ogromne emocje. Przyciągają wzrok, wzbudzają zachwyt.

 

RACE RED – ten kolor jest bohaterem kolekcji. Ta piękna, soczysta czerwień z lekkim odcieniem pomarańczy jest hołdem złożonym temu kultowemu samochodowi.
50 YEARS OF STYLE – symbolizuje Mustanga w odcieniu złotej perły.
QUEEN OF THE ROAD – zainspirowany wnętrzem Mustanga, czarnym, dramatycznym i klasycznym niczym „mała czarna”. 
THE SKY‘S MY LIMIT – symbolizuje wolność na otwartej przestrzeni, błękitne niebo nad drogą, przygodę! 
GIRLS LOVE PONIES – kobiety lubią kucyki, a siedząc za kierownicą Mustanga mają do czynienia z potężnym kucykiem… 
ANGEL WITH A LEADFOOT – czysta biel, na której stworzysz wszystko, noś w połączeniu z innymi kolorami, lub namaluj na niej logo Mustanga!

 

Ford Mustang dołącza do ekskluzywnego klubu pojazdów, które od 50 lat są w ciągłej produkcji. Jest ikoną, samochodem legendą, częścią popkultury.

 

Jego nazwa pochodzi od dzikiego amerykańskiego konia – symbolizuje wolność, przestrzeń, niezależność. Pierwotnie samochód ten stworzony został na potrzeby młodych ludzi – miał być „narowisty”, odzwierciedlać młodego, temperamentnego ducha, a jednocześnie być przystępnym cenowo i wielkościowo „w sam raz” dla czterech osób. Jego sportowy charakter widoczny był na zewnątrz i wewnątrz. 16 kwietnia 1965 roku, rok po premierze, sprzedano 418812 Mustangów. Rekord do dzisiaj nie został pobity!

 

Ford Mustang jest bardzo amerykański, jednak stał się popularny na całym świecie. Jego nowe odsłony zapierają dech w piersiach, są tak ekskluzywne, że ich zakup to już spełnienie marzeń.

 

Model na 2015 rok to dzieło sztuki, które OPI celebruje razem z Mustangiem.

 

Cóż, powzdychać zawsze można…

 

Lakiery z tej kolekcji

lakiery

© Magnolia Nail Bar 2013