• galeia
  • ericson laboratoire
  • sesderma
  • kolekcje OPI
  • zabiegi

Kolekcja lakierów “NORDIC”

opi_nordic_sredni

Magia kontrastów kolorystycznych w szczególny sposób widoczna jest w urokliwych krajach Skandynawii. Kolor gorących pól lawy w Islandii przeplata się z nostalgią fiordów w Norwegii i kolorowymi domami w duńskiej Kopenhadze. Ta cudowna różnorodność pokazuje, że kontrasty się przyciągają, tworząc piękne kompozycje, stanowiące balsam dla oczu.

 

Kolekcja Nordic by OPI stworzona została przez Suzi Weiss-Fishmann – dyrektor artystyczną marki, tuż po jej podróży po Skandynawii oraz wizycie na Fashion Week w Nowym Jorku. Okazało się, że magia codziennych kontrastów znalazła swoje odzwierciedlenie także w modzie. Coś, co kiedyś wydawało się niemożliwe do połączenia, dziś stanowi hit na wybiegach modowych: wełniane tkaniny połączone z aksamitem, delikatne spódnice z tiulu zestawione z wełnianymi płaszczami i długimi kozakami, subtelne koronki pojawiły się w kompozycji z kamizelkami ze sztucznych futer, a wszystko to przyozdobione wyrazistą biżuterią i dużymi torbami. Najwyraźniej jedyna zasada obowiązująca w modzie to łamać zasady!

 

Wszystkie te niewiarygodne połączenia zainspirowały Suzi do stworzenia nietuzinkowej kolekcji lakierów na jesień i zimę 2014/15. Znajdziemy tu piękne ciepłe brązy, niczym szwedzkie cynamonowe bułeczki i pyszny rozgrzewający grzany glogg, żywe odcienie inspirowane malowniczymi domami w Danii, a także kolor porannej zorzy w Finlandii i pól lawy w Islandii pokrytych blaskiem księżyca. Wśród kolorów znajdziemy także romantyczny odcień nastrojowych wód norweskich fiordów i… blasku słońca o północy (białe noce).

 

Współczesne trendy modowe zapewniają nieograniczone możliwości. Możemy tak długo komponować strój dla siebie oraz zestawienia kolorystyczne, aż poczujemy się w pełni sobą. Wśród kolorów kolekcji Nordic by OPI znajdziemy zapewne taki odcień, który będzie naszym własnym kolorem. A swoją drogą skandynawski styl jest obecnie jednym z najmodniejszych na wielu płaszczyznach, wystarczy się rozejrzeć.

 

Lakiery z tej kolekcji

lakiery

© Magnolia Nail Bar 2013