• galeia
  • ericson laboratoire
  • sesderma
  • kolekcje OPI
  • zabiegi

Kolekcja lakierów NAIL ENVY

nailenvy_sredni

 

OPI PRZEDSTAWIA NOWE ODŻYWKI NAIL ENVY… SIŁA W KOLORZE!

 

Teraz możesz stosować swoją ulubioną odżywkę i mieć jednocześnie świeży i delikatny kolor na paznokciach! Wybierz jeden z czterech odcieni odżywki Nail Envy i ciesz się ze zdrowych paznokci i jednocześnie kompletnego manikiuru.

 

Cztery kolory odżywki to znane i lubiane odcienie:

 

Bubble Bath, Hawaiian Orchid, Samoan Sand oraz Pink To Envy.

 

Przeznaczenie

Nowa kolorowa odżywka Nail Envy przeznaczona jest do wzmacniania cienkich, delikatnych, miękkich i łamliwych paznokci.

 

Skład

Linia nowych odżywek do paznokci Nail Envy zawiera między innymi dwa podstawowe i silnie działające składniki: hydrolizowane białko pszenicy oraz wzmacniający i usztywniający paznokcie wapń.

 

Efekt

Natychmiastowe usztywnienie paznokci bezpośrednio po zastosowaniu. Paznokcie stają się wyraźnie twardsze i mocniejsze. Nie łamią się i nie kruszą. Szybciej rosną. Stają się grubsze.

 

Stosowanie

Kolorową odżywkę Nail Envy możemy stosować w długotrwałej terapii (nakładamy jedną warstwę odżywki jednego dnia, następnego dnia domalowujemy drugą warstwę, trzeciego dnia zmywamy odżywkę z paznokci i powtarzamy czynność z pierwszego dnia – aż do uzyskania pożądanego efektu). Dzięki temu, że odżywka jest kolorowa, terapia ta nie jest uciążliwa, a paznokcie mają zawsze piękny kolor. Odżywkę tę możemy także stosować jako podtrzymanie terapii, malując nią paznokcie np. jeden raz w tygodniu, dwie warstwy.

 

Zalety

Kolorowa odżywka Nail Envy trzyma się na paznokciach niemal jak żel. Nie odpryskuje i jest znacznie trwalsza od tradycyjnego lakieru. Dlatego osoby posiadające bardzo słabe paznokcie mogą długo cieszyć się z idealnego manikiuru.

 

Lakiery z tej kolekcji

nail_envy

© Magnolia Nail Bar 2013