• galeia
  • ericson laboratoire
  • sesderma
  • kolekcje OPI
  • zabiegi

Kolekcja lakierów “GERMANY”

german

Dwanaście nowych odcieni zainspirowanych zostało między innymi Berlinem, stolicą, która jest nowym, ekscytującym centrum mody. Na ulicach tego miasta zobaczymy zarówno klasykę, jak i awangardę, prosto ze światowych wybiegów, dosmakowaną własnym klimatem i stylem.

 

Na sezon jesienno zimowy, najsłynniejsi kreatorzy mody zaproponowali niezwykłe bogactwo kolorów i oryginalną fakturę tkanin. Podczas New York Fashion Week zobaczyliśmy przepiękne zestawienia barw, zdobienia, hafty, ornamenty, futra i elementy skórzane. Powrócił kolor czarny, szary, miodowy, oliwkowy, bordowy i fioletowy i odcienie metaliczne! Kolekcja lakierów Germany by O.P.I doskonale uzupełni każdą kreację w nadchodzącym sezonie. Jest szykowna, elegancka, dopasowana do stylu projektów. Pojawia się kilka odcieni metalicznych, ponieważ połyskujące kolory zdecydowanie wracają! Nadają bowiem ekskluzywności, wyjątkowości i głębi każdej stylizacji. Od kilku sezonów lakier na paznokciach jest niczym biżuteria. Jest dopełnieniem każdego wizerunku.

 

Jak nosić kolor na paznokciach? Nie może być identyczny jak kolor garderoby. Zawsze musi kontrastować, wyróżniać się, wręcz nienaturalnie. Do szarości dopasujmy żółty odcień „Don’t Talk Bachto Me”, do kreacji w odcieniu miodowym idealny będzie szafirowy „Nine Nine Nine, OK Fine!” lub purpurowy „Suzi & The 7 Dusseldorfs”. Do czerni będzie pasował każdy odcień z kolekcji Germany! Kolorami trzeba się bawić. Ich piękno i tajemnica tkwi w odkrywaniu ich na nowo, nie bojąc się eksperymentów.

 

Z kolorami lakierów zaproponowanymi przez O.P.I nie można dyskutować, jeśli się pojawiły, to znaczy, że są dopasowane do najnowszych trendów w modzie! Zatem nie mogą ich przeoczyć wszystkie fashionistki i trendsettreki!

Lakiery z tej kolekcji

germanl

© Magnolia Nail Bar 2013